Homepage Image

Про журнал

Журнал Безпека інфокомунікаційних систем та Інтернету речей публікує неопубліковані раніше та не подані до публікації у будь-які інші видавництва рукописи, що містять оригінальні результати експериментальних або теоретичних досліджень, а також оглядові статті в контексті вивчення нових та удосконалених існуючих методів, що мають бути враховані при розробленні та експлуатації захищених телекомунікаційних систем та сегменту IoT.

Журнал охоплює такі напрями:
-Моделі, програмно-апаратні рішення інфокомунікаційних пристроїв та систем.
-Сучасна компонентна база для інфокомунікаційних пристроїв.
-Сенсори, розподілені сенсорні мережі, міжмашинні комунікації.
-Особливості фізичної безпеки інфокомунікаційних пристроїв та систем.
-Захист протоколів передавання даних.
-Безпека даних, додатків та хмарних сервісів, блокчейн.
-Інтернет речей, штучний інтелект, кіберфізичні системи.

Поточний номер

Том 1 № 2 (2023)
					Дивитися Том 1 № 2 (2023)
Опубліковано: 2023-12-30

Весь випуск

Статті

Переглянути всі випуски

Шановні науковці!

Сьогодні Україна й ми всі з Вами переживаємо важкі часи – часи, коли наші мужні воїни віддають життя за волю України, коли тисячі українців змушені покинути свої рідні домівки, коли через постійні обстріли загарбника наші діти позбавлені права на отримання якісної освіти. Ми – редакційна колегія наукового журналу Безпека інфокомунікаційних систем та Інтернету речей щиро вдячні всім, хто відстоює державний суверенітет, воюючи на всіх фронтах цієї жорстокої і безжальної війни!

Незважаючи на усі труднощі і негаразди, ми не здаємось і розпочинаємо діяльність над виданням нашого журналу. Керуючись рішенням Вченої ради Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича «Про започаткування наукового журналу» оголошуємо про набір рукописів у перші номери видання.

Політика журналу орієнтована на відкритий доступ та дотримання усіх норм академічної доброчесності, адже ми прагнемо максимально залучити іноземних авторів та читачів з перспективою подання видання на присвоєння категорії «Б» і подальшої індексації в наукометричних базах Scopus та Web of Science.

Просимо надсилати рукописи статей і супровідні документи на електронну адресу журналу sisiot@chnu.edu.ua.

Нагадуємо, що в редакцію необхідно надати наступні файли:

  • Рукопис статті, який відповідає зазначеним вимогам та оформлений з використанням шаблону – Template(doc), Template(docx).
  • Відомості про авторів (для авторів з України англійською та українською мовами) – About the Authors.
  • Згода про передачу авторських прав – Authors Agreement.
  • Пропозиції 2-х потенційних рецензентів за тематикою рукопису – Potential Reviewers.
  • Архів з файлами рисунків.
  • Архів з додатковими файлами (за необхідності): дані, таблиці та інше.

Для отримання довідкової інформації просимо звертатись на електронні адреси:

  • пропозиції щодо співпраці, науково-організаційні питання a.samila@chnu.edu.ua – головний редактор Андрій Саміла;
  • консультації щодо пакету документів, питання технічної підтримки m.khobzei@chnu.edu.ua – відповідальний за супровід та підтримку Микола Хобзей.

Ми впевнені, що спільними зусиллями авторів, рецензентів та редакторів наш журнал здобуде всеукраїнське, а згодом і міжнародне визнання, тому щиро запрошуємо науковців готувати рукописи статей для публікації в журналі Безпека інфокомунікаційних систем та Інтернету речей з метою популяризації Ваших наукових здобутків.